Pierwszy Dzień Wiosny

+

Sprawozdanie z Pierwszego Dnia Wiosny

W dniu 21 marca 2013r. w naszym Gimnazjum im. Stanisława Konarskiego w Wąsoszu odbyły się obchody pierwszego dnia wiosny.

Cały dzień w szkole spędziliśmy na wesoło. Rozpoczęliśmy go od trzech porannych lekcji, a potem nastąpiły różnorakie konkurencje oraz zabawne skecze. Wydarzenia te zostały przeplatane muzyką.

Pierwszą konkurencją były "Kolory". Polegała ona na policzeniu liczby osób z danej klasy ubranych na wyznaczoną jej barwę. Klasa, w której było ich najwięcej, wygrywała. W tym przypadku zwyciężyła klasa IIa. Następnie została wybrana najciekawsza marzanna. Niektóre przebrane osoby wyglądały naprawdę komicznie."Hula-Hoop" było następną zabawą sportową, w której najlepsza okazała się uczennica klasy Ia Paula Gardocka. Największą jednak furorę zrobiła konkurencja skoku przez linę, została ona powtórzona na prośbę uczniów aż trzy razy. Po tym wydarzeniu nastąpiły wybory "Miss i Mistera". Uczestnicy ubiegający się o ten tytuł musieli się zaprezentować oraz odpowiadać na zadawane im pytania. Zwycięzcami okazała się para

z klasy Ib Martyna Cendrowska oraz Sebastian Wiśniewski. Następnie odbyły się jeszcze dwie konkurencje: bieg z piłeczką tenisową i kręgle. Uroczystość zamknęło rozdanie nagród zwycięzcom.

Podsumowując, dzień 21 marca był naprawdę dniem udanym, chociaż za oknem nadal panuje zima. Wszyscy bawili się znakomicie, nikt się nie nudził. Mam tylko nadzieję, że wiosna niedługo rzeczywiście u nas zagości.

                                                          Patrycja Turowska

Ks. S. Konarski

"Nie masz zasług: te co my zowiemy zasługi,
Są tylko ku Ojczyźnie wypłacone długi" -
ks. Stanisław Konarski

1773 - 2013

240. rocznica śmierci ks. Stanisława Konarskiego 


Klub Recenzenta

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
170416

E-learning